SZKOLENIA Z DOFINANSOWANIEM

Dofinansowanie szkoleń - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Istnieje możliwość pozyskania dofinansowania szkolenia z KFS - Krajowego Funduszu Szkoleniowego, m.in. dla osób bezrobotnych, rozpoczynających działalność i na nowe stanowiska pracy.

Obecnie skorzystało z takiej możliwości już kilkadziesiąt osób lub firm.

Proszę dopytać o warunki dofinansowania szkolenia, w swoim Urzędzie Pracy. Oferty szkoleń prowadzonych przez COCH, zostały rozesłane do wszystkich Urzędów Pracy w Polsce!

Szczegółowe informacje na temat dofinansowań znajdą Państwo poniżej.

Dofinansowanie szkoleń - Małopolskie Bony Rozwojowe

Współpracujemy z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego w ramach projektu którego celem jest między innymi wsparcie usług rozwojowych (szkoleń, usług doradczych oraz egzaminów) w postaci tak zwanych Małopolskich Bonów Rozwojowych. Z projektu mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz ich pracownicy, w tym osoby prowadzące działalność na własny rachunek, posiadający siedzibę lub filię na terenie Małopolski.

Szczegółowe informacje na temat dofinansowań w ramach Małopolskich Bonów Rozwojowych znajdą Państwo poniżej.

Dofinansowanie szkoleń - Projekt Kierunek Kariera

Centralny Ośrodek Chłodnictwa podpisał umowę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie, która umożliwia wsparcie usług szkoleniowych i egzaminów w ramach projektu Kierunek Kariera. Projekt skierowany jest dla osób mających związek z Małopolską (miejsce zamieszkania, miejsce pracy lub miejsce nauki).

Szczegółowe informacje na temat dofinansowań w ramach Projektu Kierunek Kariera znajdą Państwo poniżej.

Posiadane certyfikaty, uprawnienia:

Pomoc w pozyskiwaniu funduszy

Pragnąć zapewnić satysfakcję naszych Klientów oraz pomóc w pozyskaniu funduszy na usługi szkoleniowe oraz egzaminy, pragniemy zaprosić Państwa do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania, pomożemy w pozyskaniu funduszy oraz dołożymy wszelkich starań aby usprawnić i ograniczyć formalności związane z pozyskaniem funduszy.

Kontakt

  Kierownik działu szkoleń: Andrzej Chmaj

  +48 667 600 732

  szkolenia@coch.pl


  Specjalista ds. szkoleń dofinansowanych: Monika Hiroń-Nowak

  +48 667 600 648

  monika.nowak28@onet.eu