Usługi w zakresie badań, certyfikacji i szkoleń
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH
+48 503 021 131
30-133 Kraków, Polska
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH

Promocja chłodnictwa na
I Ogólnopolskim Konkursie „Lodówa”

Nasza firma brała udział w organizacji I Ogólnopolskiego Konkursu „Lodówa”, który odbył się we Wodzisławiu Śląskim. Konkurs zgromadził 38 uczniów z ośmiu szkół z całej Polski i miał charakter ogólnopolski. W ramach konkursu odbyły się również wykłady na temat chłodnictwa i klimatyzacji.

Jednym z prelegentów był Łukasz Jurasz z naszej firmy, który przedstawił działania podejmowane przez nasz ośrodek badawczy oraz omówił wyzwania i możliwości chłodnictwa w XXI wieku.

Konkurs odbył się przy współpracy z Zakładem Chłodnictwa i Klimatyzacji Politechniki Krakowskiej oraz z honorowym patronatem Starosty Powiatu Wodzisławskiego, Leszka Bizonia. Na podium konkursu stanęli uczniowie PCKZiU: Sebastian Szymiczek i Łukasz Szewczyk (I miejsce), Patrycjusz Pawliczek i Jakub Lechowicz (II miejsce) oraz Rafał Duda i Dawid Gamoń (III miejsce).

Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody, w tym ufundowany przez nas kurs f-gazowy dla zwycięzców.

Źródło zdjęć: https://pckziu.wodzislaw.pl/index.php/2023/04/19/mrozacy-sukces-pckziu-2/