Usługi w zakresie badań, certyfikacji i szkoleń
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH
+48 503 021 131
30-133 Kraków, Polska
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH

Nasza Nowa Współpraca z CEIS

w Obszarze Certyfikacji Pomp Ciepła

Cieszymy się ogłaszając, że nasza Akredytowana Jednostka Certyfikująca Wyroby, #COCH, rozpoczęła strategiczną współpracę z renomowanym hiszpańskim laboratorium CEIS – Centro de Ensayos, Innovación y Servicios. Ta ważna inicjatywa stanowi kamień milowy w naszym dążeniu do stworzenia szerokiej oferty w dziedzinie certyfikacji pomp ciepła, zwłaszcza w ramach programu #Keymark.

Współpraca z CEIS otwiera przed nami nowe możliwości oraz umożliwia dostęp do zaawansowanych laboratoriów badawczych, co pozwoli nam podnieść jakość i dostępność naszych procesów certyfikacyjnych na nowy poziom.

W sercu naszej współpracy leży nasze niezachwiane zaangażowanie w jakość i innowację. Wierzymy, że wspólnie z CEIS będziemy w stanie dostarczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, zapewniając, że nasze usługi będą spełniać nawet najbardziej rygorystyczne wymagania.

Dziękujemy CEIS za zaufanie i możliwość współpracy!

 

Zobcz naszą ofertę certyfikacji HP Keymark

Heat Pump KEYMARK jest dobrowolnym, niezależnym europejskim znakiem certyfikacyjnym (certyfikat ISO typ 5) dla wszystkich pomp ciepła, kombinowanych pomp ciepła i podgrzewaczy ciepłej wody (objętych Ekoprojektem, Rozporządzenie UE 813/2013 i 814/2013).
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments