Usługi w zakresie badań, certyfikacji i szkoleń
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH
+48 503 021 131
coch@coch.pl
30-133 Kraków, Polska

Kariera

Kariera w COCH

Aktualne oferty pracy

Zacznij swoją karierę zawodową w Centralnym Ośrodku Chłodnictwa w Krakowie — zadzwoń, bądź napisz do nas!

Sekretarka/Sekretarz

  • Zarobki : 2800 zł brutto
  • Umowa o pracę
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie
Obowiązki, wymagania i możliwości rozwoju opisane w kartach po prawej stronie. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego! Kontakt pod adresem: administracja@coch.pl lub telefonicznie: 667 600 667
Opis stanowiska:
  • Ewidencjonowanie i wysyłanie poczty
  • Zamawianie i dysponowanie artykułami biurowymi
  • Opracowanie dokumentów
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z firmami zewnętrznymi, interesantami
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz podstawowych programów komputerowych
  • Nienaganna prezencja i kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność, punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Godziny pracy do ustalenia