Usługi w zakresie badań, certyfikacji i szkoleń
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH
+48 503 021 131
30-133 Kraków, Polska

Kariera

Kariera w COCH

Aktualne oferty pracy

Zacznij swoją karierę zawodową w Centralnym Ośrodku Chłodnictwa w Krakowie — zadzwoń, bądź napisz do nas!

Centralny Ośrodek Chłodnictwa „COCH” zlokalizowany w Krakowie poszukuje kandydata na stanowisko Pracownika Administracji ds. Dokumentacji Chłodniczej. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skrupulatne zarządzanie dokumentacją związaną z pracami chłodniczymi oraz wsparcie w realizacji różnorodnych zadań administracyjnych.

Obowiązki:

  1. Efektywne zarządzanie i archiwizacja dokumentów
  2. Wsparcie w prowadzeniu procesu szkoleń i szkoleniach wstępnych dla nowych pracowników.
  3. Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i nieobecności pracowników.
  4. Przygotowywanie i redagowanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami.
  5. Współpraca z zespołem w celu upewnienia się, że dokumenty są zgodne z wymaganiami i kompletnością.
  6. Wykonywanie dodatkowych zleconych zadań administracyjnych w zależności od potrzeb.
  7. Koordynacja terminów oraz wsparcie organizacyjne przy różnych projektach.
  8. Dbanie o poufność i bezpieczeństwo dokumentacji oraz przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Wymagania:

  1. Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane o profilu administracyjnym lub pokrewnym.
  2. Precyzyjność i dokładność w obsłudze dokumentacji oraz organizacji własnej pracy.
  3. Kompetencje w obszarze pracy biurowej oraz umiejętność obsługi różnych typów dokumentów.
  4. Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z zespołem.
  5. Zdolność do elastycznego podejścia do różnorodnych zadań oraz gotowość do nauki i rozwoju.
  6. Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office będzie dużym plusem.

Zainteresowanych kandydatów/zainteresowane kandydatki zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail podany poniżej. W temacie wiadomości proszę wpisać „Pracownik Administracji COCH – Kraków”. W aplikacji prosimy o uwzględnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego!
Kontakt pod adresem: lub telefonicznie: 667 600 648
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym!