Usługi w zakresie badań, certyfikacji i szkoleń
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH
+48 503 021 131
30-133 Kraków, Polska

Kariera

Kariera w COCH

Aktualne oferty pracy

Zacznij swoją karierę zawodową w Centralnym Ośrodku Chłodnictwa w Krakowie — zadzwoń, bądź napisz do nas!

analysis

Asystentka/Asystent do spraw szkoleń

  • Zarobki : 3010 zł brutto na czas próbny
  • Umowa o pracę
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie
Obowiązki, wymagania i możliwości rozwoju opisane w kartach po prawej stronie. Zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem lub telefonicznego pod numerem 667 600 732.
Opis stanowiska:
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • Kontakt z trenerami prowadzącymi szkolenia
  • Tworzenie oraz archiwizacja dokumentacji poszkoleniowej
  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu szkoleń
  • Ewidencja stanowisk szkoleniowych
  • Wykształcenie wyższe preferowane studia techniczne z zakresu
    chłodnictwa/energetyki/klimatyzacji.
  • Umiejętność kontaktu z klientem.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz znajomość programów komputerowych.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładność i sumienność.
  • Chęć rozwoju osobistego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowę o pracę, okres próbny 3010 zł brutto.
  • Możliwość uczestnictwa w prowadzonych szkoleniach.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość podnoszenia swoich uprawnień oraz kwalifikacji.