Usługi w zakresie badań, certyfikacji i szkoleń
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH
+48 503 021 131
coch@coch.pl
30-133 Kraków, Polska

Kariera

Kariera w COCH

Aktualne oferty pracy

Zacznij swoją karierę zawodową w Centralnym Ośrodku Chłodnictwa w Krakowie — zadzwoń, bądź napisz do nas!

mop

Pracownik utrzymania czystości

  • Umowa o pracę 3010 zł brutto /msc
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie
  • Praca od zaraz
Obowiązki, wymagania i możliwości rozwoju opisane w kartach po prawej stronie. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego! Kontakt pod adresem: administracja@coch.pl lub telefonicznie: 667 600 667
Opis stanowiska:
  • utrzymanie czystości w budynku biurowym (utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i toaletach, uzupełnianie środków higienicznych i czystości)
  • raportowanie przełożonemu zauważonych nieprawidłowości
  • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • praca od poniedziałku do piątku (godziny do ustalenia)
  • mile widziane doświadczenie w pracy