Usługi w zakresie badań, certyfikacji i szkoleń
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH
+48 503 021 131
30-133 Kraków, Polska
Centralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCHCentralny Ośrodek Chłodnictwa w Krakowie COCH

Procedury dot. Stacjonarnych Urządzeń HVACR z Fluorowanymi Gazami Cieplarnianymi

Procedury prowadzenia działalności w zakresie
stacjonarnych urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła

Procedury prowadzenia działalności są niezbędne dla przedsiębiorców ubiegających się o certyfikat wydawany przez UDT. Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu kompleksowych procedur związanych z stacjonarnymi urządzeniami chłodniczymi, klimatyzacyjnymi i pompami ciepła, które zawierają fluorowane gazy cieplarniane. Obejmują one wszystkie etapy działalności – od instalacji przez konserwację, serwisowanie aż po likwidację.

Zgodność z Przepisami: Nasze procedury są opracowywane zgodnie z wymogami ustawy f-gazowej oraz rozporządzenia dotyczącego minimalnego wyposażenia technicznego i systemu dokumentowania czynności związanych z urządzeniami zawierającymi fluorowane gazy cieplarniane. Działamy w pełnej zgodności z prawem, zapewniając naszym klientom spokój i pewność zgodności ich działań z obowiązującymi regulacjami.

Formularze zleceń:

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i otrzymania kompleksowej dokumentacji niezbędnej do uzyskania certyfikatu. Poniżej znajdziecie Państwo link do pobrania dokumentu-zlecenia, który umożliwi skorzystanie z naszych usług.

Dane kontaktowe:

Poniżej znajdziesz spis danych kontaktowych do Działu Szkoleń COCH

Adres siedziby

Centralny Ośrodek Chłodnictwa „COCH” w Krakowie
Juliusza Lea 116,
30-133 Kraków, Polska

Telefon

+48 667 600 732

E-mail